₺149,90 KDV Dahil
₺250,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Sonraki Sayfa
Kalan ürün sayısı : 19
1 2 >

Organik Kahvaltılık Ürünleri

Sizce güne başlamanın en iyi yolu nedir? Peki güne kahvaltı ile başladığınız zamanları hatırlıyor musunuz? Kahvaltının sizde ki etkilerini ayırt ettiğiniz günler oldu mu?

 
Bu soruları kendinize muhakkak sormalısınız. Vereceğiniz cevaplar yaşam kaliteniz için oldukça önem arz etmektedir.  Anne ve babalarımızdan “ Kahvaltı günün en önemli öğünüdür “ cümlesi sıkça duyduğumuz bir cümledir. Birçok uzmana göre vücudumuzun gece boyunca büyüme ve tamir amacıyla bol miktarda enerji harcadığını bu yüzden sabah dengeli bir kahvaltı ile enerji, protein ve kalsiyum seviyemizi takviye ederek güne başlamış oluruz.

 
Kahvaltı günün en önemli öğünü olmasına rağmen çoğu insanın en çok ihmal ettiği öğün olarak bilinir. Her yaş grubundan insanın güne iyi bir kahvaltı ile başlamasının insanlar için çok yararlı olduğu araştırmacılar tarafından ortaya konulmuştur.

 

Kahvaltının Vücuda Etkileri

 

İnsan vücudu uyurken bile çalışmaya devam eder diğer zamanlardan farkı metabolizmamızın yavaşlamasıdır. Sabahları uyandığımızda enerjinizi düşük hissedersiniz eğer geri kazanmak isterseniz mutkala kahvaltı yapmalısınız. Eğer güne kahvaltısız devam ederseniz gün boyunca yorgunluk, dikkatsizlik ve baş ağrısı problemi ile karşı karşıya kalacaksınız. 

 
Özellikle çocukların hayatında çok önemli bir yer kaplaması gereken kahvaltı, onların gelişim sürecinde ihtiyacı olan karbonhidrat, protein, vitaminleri düzenli olarak almaları gerekmektedir. Kahvaltı yapmayan çocuklarda özellikle kas koordinasyonlarında azalmalar görülmektedir. 

 
Güne zinde başlamamıza yardımcı olan kahvaltı bizim enerjik ve dikkatli olmamızı sağlar. Zinde ve güzel bir gün geçirmek için kahvaltıda yediğimiz besinlerin kaliteli olması gerektiği göz ardı edilmemelidir. Sertifikalı organik gıdaların insan sağlığına olan olumlu etkileri çok yönlü araştırmalar sonucunda kanıtlanmıştır. Organik kahvaltılık ürünler çevre dostu bir şekilde üretilmektedir. Bilinçli tüketiciler tarafından organik ürünlerin kalitesi, güvenli besin olmaları ve tatları konvansiyonel gıdalardan çok daha iyi olduğu için tercih edilme oranı yüksektir. 

 
Organik ürünler su ve havayı kirletmeden, kimyasallardan uzak bir şekilde üretilmektedir. Herşeybiorganik’te organik sertifikası bulunmayan hiçbir ürüne yer verilmemektedir. Vücudunuzun dengesini koruyan, sağlıklı kalmanızı sağlayan, canlılık ve enerji veren, her aşaması denetlenen organik kahvaltılık ürünlerine sizde sofranızda mutlaka yer verin. 

 
Kahvaltınızı tamamlayacak organik reçel çeşitleri, organik bal çeşitleri, organik pekmez, organik tahin, organik yeşil zeytin ve organik siyah zeytin, organik fındık ezmeleri, organik granola ve çok daha fazla Herşeybiorganik organik kahvaltılık ürünleri sağlığınızı olumlu yönde etkileyecektir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR