Organik Tahin 340 gr + Organik Üzüm Pekmezi 380 gr
Organik Tahin 340 gr + Organik Üzüm Pekmezi 380 gr

Organik Tahin 340 gr + Organik Üzüm Pekmezi 380 gr

ORGANİK SUSAM TAHİNİ 340

Organik koşullarda üretilmiş yerli susamdan elde ettiğimiz Tahinin insan sağlığında önemli faydaları vardır. İçerisinde  E vitamini vardır, vücuda direnç sağlar.

 
İçeriğindeki şeker oranı çok olduğundan şeker hastaları tarafından çok fazla tüketilmesi önerilmez.

Organik Tahin,  kavrulmuş  susamlardan elde edilmiş tir. %100 organik susamdır. GDO'suz ve hibrid olmayan, verimli yerli tohum susamdan üretilir ve üretiminin hiçbir aşamasında kimyasal katkı maddesi ya da tarım ilacına maruz kalmaz. Tatlandırıcı, renklendirici içermez.

Organik Kavrulmuş Tahin susam yağı içerir. Doğal antioksidan ve enerji deposudur. A, B ve E vitaminleri ile yüksek oranda demir içerir. Isıttığı için daha çok kı aylarında tercih edilir. Pekmez ya bal ile yahut da tek ba ına tüketebilirsiniz. Kavrulmuş susamdan elde edildiği için sindirimi daha kolaydır.

Güneş görmeyen, serin ortamlarda ve cam kaplarda, ağzı kapalı olarak muhafaza etmenizi öneririz. Uzun süre durduğunda üzerinde doğal yağ birikir.

 

 

 

ORGANİK ÜZÜM PEKMEZİ 380 GR

Üzüm pekmezi; öncelikli olarak faydalı bir enerji ve karbonhidrat kaynağıdır.

Metabolizma için gerekli günlük kalsiyum, potasyum, magnezyum ve demir gereksinimlerinin büyük bir kısmını karşılar. Aynı zamanda üzüm pekmezi kan dolaşımını da hızlandırır, damar sertliği gibi rahatsızlıkların giderilmesinde büyük etkileri vardır.

Özellikle kahvaltılarda bolca tüketebileceğiniz yüksek besin değerine sahip üzüm pekmezi vücudunuzun direncini artırır. Özgün tadı ile ailenizin vazgeçilmezleri arasına girecek üzüm pekmezimizi rahatlıkla tüketebilirsiniz.

Güneş görmeyen, serin ortamlarda ve cam kaplarda, ağzı kapalı olarak muhafaza etmenizi öneririz.

 

Benzer Ürünler