Ots Pükmüz (Üzüm Pekmezli Fındık Ezmesi) 200 Gr
Ots Pükmüz (Üzüm Pekmezli Fındık Ezmesi) 200 Gr

Ots Pükmüz (Üzüm Pekmezli Fındık Ezmesi) 200 Gr

Marka : OTS

Ots Pükmüz (Üzüm Pekmezli Fındık Ezmesi)

Ots Pükmüz Üzüm Pekmezli Fındık Ezmesi, tamamen organik tarımın esaslarına ve uygulamalarına uygun olarak üretilmiş içeriklerden oluşmaktadır. Türk Gıda Kodeksi’ne uygun olarak üretilen Üzüm Pekmezli Fındık Ezmesi, kalsiyum, magnezyum, demir ve bakır açısından son derece zengindir. Dışardan herhangi bir şeker ilavesi olmayıp tamamen içeriğindeki gıdaların doğal şekerlerini ihtiva etmektedir. Pekmezden gelen meyve şekerleri, glukoz ve früktozdan tatlımsı tadını almaktadır. 

 

Ots Pükmüz (Üzüm Pekmezli Fındık Ezmesi) Zengin İçeriği

Üzüm Pekmezli Fındık Ezmesi sipariş vererek sahip olacağınız ürünümüz, 4 yaş üstündeki bütün çocukların ve yetişkinlerin tüketimine uygundur. Sabah kahvaltılarında eşsiz bir besin kaynağı olarak tüketebileceğiniz gibi çocuklarınız için beslenme saatinin vazgeçilmezi olarak kullanabilirsiniz. Yüksek fındık oranı sayesinde ve pekmez sayesinde tam bir enerji kaynağıdır. Kalsiyum, magnezyum, bakır, demir gibi minerallerce zengin olması sayesinde gerek zihinsel gelişimi gerekse fiziksel gelişimi destekler. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Kanlanmayı arttır. Bu da özellikle soğuk havalarda, kış aylarında daha dinç, daha sağlıklı ve dayanıklı kalmaya yardımcı olur.

 

Ots Pükmüz (Üzüm Pekmezli Fındık Ezmesi) Nasıl Muhafaza Edilmeli?

Üzüm Pekmezli Fındık Ezmesi fiyat olarak da oldukça ideal bir ezme türüdür. Siparişiniz tarafınıza ulaştıktan sonra güneş ışığından uzak, kokusuz ve serin bir ortamda muhafaza edilmelidir. Koruyucu içermediği için açıldıktan sonra buzdolabında saklanmalıdır. Bu sayede tazeliğini muhafaza edecek ve sofralarınızın baş köşesinde yer alacaktır.