Reboot Gold Sıklaştırıcı Jel 3000 PPM – 30 ML
Reboot Gold Sıklaştırıcı Jel 3000 PPM – 30 ML

Reboot Gold Sıklaştırıcı Jel 3000 PPM – 30 ML

Marka : İMMU-NAT
* Kolloidal Altın üretiminde kullanılan "ULTRA SAF SU" firmamızda bulunan özel ünite ve cihazlarla elde edilmektedir.

* Kolloidal Altın ve gümüş ürünlerimiz tamamen laboratuvar ortamında eczacı ve kimyagerlerimiz tarafından teknolojik olarak üretilmektedir.

* Kolloidal Altın ve gümüş ürünlerimizde yalnızca firmamızda bulunan özel yöntem, teknikler ve ekipmanlar ile çalışılmaktadır.

* Ürünlerimiz tamamen saf altın ve saf gümüşten nanometrik boyutlarda güvenle kullanabileceğiniz şartlarda üretilmektedir.

Kolloidal Altının Etki Mekanizması

Altın Madeninin yada Kolloidal altının insan cildinde sıkılaştırıcı, gerici ve kırışıklık giderici özelliği doğal maden ve süper iletken olması özelliğinden kaynaklanmaktadır.

Cilt üzerinde saydığımız faydaları sağlayacak herhangi bir etken madde içermemektedir.

Fakat güçlü Kolloidal Altın (Altın Suyu) uygulandığı bölgede bizzat cilde ait enerjinin aktivitasyonu ve iletimi rolünü üstlenir. İnsan bedeninde bulunan statik elektrik, ısı, enerji, sinir uçları iletim sistemi ve kullanıldığı bölgeye taşıdığı enerji ile bölgenin esnekliğini, canlılığını ve gençleşmesini destekler.


Kolloidal Altın Nasıl Kullanılır?

Uygulanacak olan yüz yada diğer bölgelerimiz bol su ile temizlenir. Makyaj yada farklı kalıntılardan arındırılır.

Yüz bölgesine yapılacak olan uygulamalarda göz içi temas oluşmaması için göz tamponu ile koruyunuz. Uygulanacak olan bölgelere REBOOT - 100 KOLLOİDAL ALTIN ürünü ile Spray şeklinde uygulayınız. Hafif masaj yapabilirsiniz.

Yüz veya diğer kırışıklığın yoğun olduğu bölgelerde yukarıdaki işlemden sonra REBOOT 800 KOLLOİDAL ALTIN ürünü parmak uçlarınıza alarak ve masaj yaparak ilgili bölgelere uygulayınız.