Türk Kahvesi Teneke Kutu 250g

Türk Kahvesi Teneke Kutu 250g

Fiyat : ₺99,90(KDV Dahil)
:
İÇİNDEKİLER

Hafif kavrulmuş Türk kahvesinde 50, orta kavrulmuş kahvede 59 ve çok kavrulmuş kahvede 65 farklı tat ve koku maddesi bulunmaktadır. Ayrıca hafif kavrulmuş kahvede ekşi, tatlı, meyvemsi özellikler bulunurken orta kavrulmuşta, baharatımsı, odunumsu, meyvemsi ve tütünümsü özellikler, çok kavrulmuşta ise kavrulmuş, acı, baharatımsı, odunumsu ve toprağımsı tat ve koku bulunmaktadır.

Satın almak üzere olduğunuz bu ürün, nitelikli kahve çekirdeklerinden orta kavrulmuş ve ince öğütülmüş Premium Segment Türk Kahvesidir.

HAZIRLANIŞI
Her Türk Kahvesi fincanı için bir tatlı kaşığı (7gr.) öğütülmüş Türk Kahvesinden cezve içerisine konur. Hazırlanacak fincan ile üzerine soğuk su ilavesi yapılır. Az şekerli için bir kaşık, orta şekerli için 2 kaşık, şekerli için 3 kaşık şeker ilavesi yapılır. Cezvedeki kahve karıştırılır ve köpürünceye kadar kısık ateşte kaynatılır. Köpükleri fincana dökülür. Tekrar kaynatılmaz.

SAKLAMA KOŞULLARI ve TETT
Uzun süre tazeliğini koruyabilmesi için serin ve kuru ortamda ağzı kapalı ambalajlarda saklayınız. Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi Parti No Ambalaj Üzerindedir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR