Sonraki Sayfa
Kalan ürün sayısı : 10
1 2 >

Organik Un

Organik un denildiğinde, unun organiği mi olur? Dediğinizi duyar gibiyiz. Evet, un çeşitlerinin organik üretimi gerçekleştirilmektedir ve organik un sağlık için oldukça önemli bir gıdadır. Un birçok ürünün yapımında kullanılır ve kullanıldığı ürünlerde genellikle hammadde görevi görmektedir. Tüm organik ürünlerde olduğu üzere organik olarak üretilin unu diğer unlardan ayıran özelliği üretiliş biçimidir. Ne yazık ki günümüzde birçok gıda maddesinin üretimi kimyasal olgunlaştırma, genetik oynamalarla üretilmekte ve adeta bir sanayi ürünü gibi ortaya konmaktadır. Organik un üretiminde “organik ürün” standartları yerine getirilerek üretmek esastır. Organik ürün üretim standartları sayesinde organik un satın aldığınızda, sentetik pestisitler içermeyen bunun yanı sıra içerğinde yapay gıda katkı maddeleri bulunmayan sağlıklı bir gıda satın almış olursunuz.

 

Organik un çeşitleri arasında bulunan ve web sitemizde satışa sunulan organik karabuğday unu, organik fındık unu, nohut filizi unu,organik siyez unu, organik karışık filiz unu, keçiboynuzu unu, organik yulaf unu, organik hindistan cevizi unu, organik pirinç unu, ürünlerinden ihtiyacınız olan organik unu kolayca satın alabilirsiniz.

 

Organik Pirinç Unu


Günümüzde organik pirinç unu genellikle bebeği olan aileler tarafından tercih edilse de tüm aile bireylerinin güvenle kullanabileceği oldukça sağlıklı bir gıdadır. İçeriğinde yüksek protein ve yüksek karbonhidrat barındıran organik pirinç unu bebeklerin gelişiminde, gelişim çağında olan çoçuklarda beslenme açısından sağlıklı bir destekleyici gıda görevi görürken, yetişkinlerin bireylerin de sağlıklı beslenmesine katkı sağlamaktadır. Organik pirinç ununu bebek maması, sütlü tatlılar, dondurma, kurabiye, pasta gibi birçok üründe kullanabilirsiniz. Web sitemizde satılan organik pirinç unu çeşitlerinin içeriğinde koruyucu ya da katkı maddesi bulunmamaktadır. Tamamen organik üretilen organik pirinç unu çeşitlerimiz T.C. Tarım Bakanlığı ve CERES Organik Sertifika belgelerine sahiptir.

 

Organik Makarna


Organik üretilen tüm gıdalarda olduğu üzere organik makarna üretiminde de hiçbir katkı maddesi ve kimyasal kullanılmaz. Dolayısıyla tamamen doğal içeriğe sahip sağlıklı gıdalar arasında bulunan ve websitemizde satışa sunulan organik burgu makarna, organik bebek makarnası çeşitlerini aileniz ve bebeğinize gönül rahatlığıyla yedirebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR