Naturiga Marka Ürünler

İyi besleme amacıyla farklı sektörlerden oluşan bir grup arkadaşın bir araya gelmesi ile başlamıştır. Naturiga kurucuları önce kendi hayatlarında değişim yapmaya başlamışlardır. Sağlıklı beslenip fazlaca kilolarından kurtularak enerjik ve sağlıklı bir yaşama merhaba demeyi başararak  yeni yaşam tarzına geçmişlerdir. Bu yaşam tarzlarında “süperfood (süper gıda)” kullanmaya başlamışlardır.

Süperfood (süper gıda) ne demektir?

Süperfood (süper gıda) içerik bakımından, besleyici, zinde tutucu ürünlerdir. Süper gıdaların bazıları hafızayı güçlendirmekte, bazıları uyku düzenini sağlamaktadır. Süper gıdalar severek tüketeceğiniz lezzetli ve vitaminli ürünlerden oluşmaktadır.

Naturiga ekibi sağlık ve iyi beslenme ile hareket ederek, deneyimlerini kullanarak bu markayı kurmuşlardır. Temiz ve titizlikle çalışarak naturiga markalı organik ürünleri tüketicisiyle buluşturmaya karar vermişlerdir.

Naturiga Gıda, tüketicilerine önem vererek onların istek ve ihtiyaçlarını yorumlarını göz önünde bulundurarak hareket etmektedir. Ve naturiga markası ürünlerini vegan kullanımına uygun olacak şekilde üretmektedir. 

Naturiga Marka Kalitesi

Naturiga üreticileri asla kendilerinin ve ailelerinin kullanmayacağı hiçbir ürünü üretmeme kararı vermişlerdir. Naturiga süper gıdalardan oluşmaktadır. Ürünlerinin tamamında %100 organik olduğuna dair ECOCERT sertifikası bulunmaktadır. Naturiga GDO, katkı maddesi renklendirici gibi katkı maddesi içermeyen ürünler üretmektedir. 

Naturiga ürünlerinin hammadde kalitesi Avrupa Birliği ‘Soil Association’ tarafından onaylanmıştır.

Naturiga aç/kapa kilitli ürün paketleri sayesinde kolay ve hijyeniktirler. 

Naturiga Ürün Çeşitleri Nelerdir?

Naturiga marka bitkisel proteinleri elde ederek tüketicilerine kaliteli ürünler üretmeyi hedeflemişlerdir.

Ürün çeşitlerinden organik kabuksuz kenevir tohumu, organik pirinç proteini tozu, organik maca tozu, organik kakao tozu, organik açai toz, organik buğday çimi tozu, organik spirulina tozu sadece birkaçıdır. Özellikleri ile oldukça dikkat çeken bu çeşitleri sizin için biraz daha detaylandırdık.

Organik pirinç proteini tozu; Protein tozlarının kullanımı gün geçtikçe artmaktadır. Pirinç protein tozu %100 organiktir ve içerisinde renklendirici, katkı madde ve herhangi bir kimyasal madde içermemektedir. Diğer Süper gıdalar gibi pirinç protein tozunu da hazırladığınız  içeceğinize, kahvaltılık gevreğinize ve salatalarınıza ekleyerek tüketebilirsiniz.

Naturiga kakao tozu; organik kakao çekirdeklerinden üretilmektedir. Peru yağmur ormanlarında yetişmektedir ve nadir bulunan ince kabuklu, doğal aromalı ‘Criollo’ çekirdekleri ile üretilmektedir. Lezzetini arttırmak ve besin değerini korumak için kısa bir kavurma işleminden geçer. Katkı maddesi ve koruyucu içermemektedir. 

Kendinizi yorgun ve bitkin hissediyorsanız organik maca tozu ile kafein kullanmadan kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Güney Amerika Peru bölgesinde zorlu hava koşullarında yetişmektedir. İçerisinde bulunan B2, Demir ve Kalsiyum ile enerji sağlar. Naturiga Organik Maca Tozunu isterseniz yaptığınız içecek ve yiyeceklerinize katarak tüketebilirsiniz. 

Organik Buğday Çimi; gluten içermez ve %100 organiktir. İçerisinde renklendirici katkı maddesi herhangi bir kimyasal bulundurmamaktadır. Kahvaltıdan önce sütünüze, yoğurdunuza 1-2 çay kaşığı ekleyerek güvenle tüketebilirsiniz.

Organik Açai Tozu ise yüksek antioksidan özelliği ile değer görmektedir. Besin değerlerini korunmasını sağlayan dondurularak kurutma yöntemi ile kurutulmuştur. İçerisinde A vitamini, potasyum ve kalsiyum vardır. Atıştırmalıklarınıza içeceğinize katacağınız güzel tercihlerden birisidir.

Yüksek oranda B12, kalsiyum, demir, magnezyum içeren Organik Spirulina Tozu, boya, koruyucu şeker içermemektedir. Güney Çin Denizinde tarımsal kirlilikten korunmuş olan bir adada yetişmektedir. Lif kaynağı olan ürün %100 doğal spirulina yosunu tozudur. ( Mavi ve yeşil alglerden oluşan yosun türüdür). Sebze çorbalarına eklenebilir, suya, salataya karıştırılarak tüketilebilmektedir.

Naturiga ürünlerinin hepsi organik sertifikalı ve vegan beslenmeye uygundur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR