Doğal Baldudak Çiçek Balı VİP 450 gr

Doğal Baldudak Çiçek Balı VİP 450 gr

Marka : baldudak
Fiyat : ₺2.390,00(KDV Dahil)
:

Nefis tadı ve aroması ile damaklarda unutulmaz bir lezzet bırakmaktadır. Şifa kaynağı olan Baldudak VİP Çiçek Balı en zengin çiçek florası üretim bölgesinde sağlıklı bir şekilde imal edilmektedir. Uzun bir süreden beri bal üretimi yapan firmamız tarafından özel ortamda muhafaza edilerek satışa sunulmaktadır. Zor şartlarda üretimi yapılan çiçek balı VİP, her yaştan kişi tarafından kullanıldığında şifa kaynağıdır.

Bal üretiminde; balın protein içeriği, mineral içeriği, tadı ve aroması, balın rengi, vizkositesi, balın higroskobik özelliği, yüzey gerilim kuvveti, polarizasyonu ve fermantasyonu oldukça önemlidir. Üretim esnasında saymış olduğumuz bu özelliklerin hepsi incelenerek bal üretimi tarafımızca yapılmaktadır. Bal üretiminde en kaliteli ballara imza atan firmamız şifa kaynağı olması için balların tümü için özel ambalaj kullanmaktadır.

Şifa Kaynağı Çiçek Balı Faydaları

Her yaştan kişinin rahatlıkla kullanabileceği Baldudak Çiçek Balı VİP içeriğinde askorbik asit, pirodoksin, niasin, riboflavin, protein ve tiamin barındıran bir bal olarak şifa kaynağıdır. Bir çok rahatsızlığın atlatılmasında ek gıda olarak uzman doktorlar tarafından tavsiye edilen bu bal türümüzde üretimini yaptığımız hiçbir bal türünde olmadığı gibi katkı maddesi ve şeker bulunmamaktadır. Kesilmeyen öksürük, reflü, ülser ve gastrit gibi mide ağrıları, göğüs ağrısı, romatizmal rahatsızlıklar, çocuklarda gelişimin hızlanması gibi rahatsızlıklarda kullanılabilir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR