Organik Naturel Sızma Zeytinyağı 2 LT
Organik Naturel Sızma Zeytinyağı 2 LT

Organik Naturel Sızma Zeytinyağı 2 LT

Fiyat : ₺1.300,00(KDV Dahil)

ORGANİK ZEYTİN YAĞI 2LT
 

Akdeniz iklimine özgü bitkilerden birisi olan zeytin ağacı, yaklaşık 5000 yıllık bir geçmişe sahip olan ve ülkemizde bolca bulunan bir bitkidir. Zeytin ağacı yaklaşık 2000 yıl kadar yaşayabilen uzun ömürlü ve verimli bir ağaçtır. Zeytin ağacının, meyvesinin ve yapraklarının tıbbi alanda, beslenme endüstrisinde geniş bir kullanım alanı vardır.

Zeytinyağı, karaciğeri temizleyen, sindirimi düzenleyen, bağırsakların düzenli çalışmasını sağlayan, kalp-damar hastalıklarından koruyan, kemikleri güçlendiren, saç ve tırnaklara canlılık veren mucizevi bir yağdır.

Tardaş Egenin Zeytinyağı, bünyesinde Organik tarım yapan yaklaşık 200 çiftçiden elde edilen Organik zeytinyağı fabrikalarında her aşaması kontrollü soğuk sıkım uygulanarak Organik Zeytinyağımız Erken Hasat zeytinlerin elde edilmiştir. Organik Sızma Zeytinyağı doğal ve güçlü bir antiseptiktir. Vücudu korur ve temizler. E ve K vitaminleri ile kalsiyum, demir, sodyum ve potasyum içerir. Ayrıca vücuda faydalı yağ asitleri bakımından çok zengindir.

Tardaş Egenin Naturel Sızma Zeytinyağı asitlik oranı max % 8 dir. Tüm yemeklerde, salatalarda ve içmek için kullanılabilir.

İzmir İli dağ köylerinden erken hasat edilen zeytinlerden üretilmiştir.

Oda sıcaklığında karanlık ortamda muhafaza edilmelidir.

:
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR