Naturiga Organik Spirulina Tozu 100g

Naturiga Organik Spirulina Tozu 100g

Marka : Naturiga
Fiyat : ₺139,90(KDV Dahil)
:

Naturiga Organik Spirulina Tozu

Katkı maddesi, koruyucu, boya, şeker, Gluten vs içermez.

Vegan beslenmeye uygun. 

%100 doğal Spirulina yosunu tozu. 

Doğal olarak yüksek oranda kalsiyum, demir, magnezyum ve B12 vitamini içerir. 

Lif kaynağıdır. 

Doğal olarak %66 protein içerir.

Spirulina yosunu Dünya’nın en çevre dostu protein kaynaklarından olan mavi ve yeşil alglerden oluşan bir yosun türüdür. 

Nasıl kullanılır? 

Spirulina tozu 1-3 çay kaşığı kadar smoothielere, kahvaltılık yulaflı kaselere, yoğurt ve süt/bitkisel sütlere sebze çorbalarına eklenebilir, salataların üzerine serpilerek ya da suya karıştırarak kolaylıkla tüketilebilir.

Spirulina Tozu nasıl üretilir?

Naturiga’nın Spirulinası Güney Çin Denizi’ndezengin ormanlarla çevrili, kentsel veya tarımsalkirlilikten korunmuş bir adada yetişir. Cıva, kurşun ve diğer tüm zararlı bileşenlere karşı titizlikle test edilir. Ayrıca, spirulina yosunlarının yetiştiği havuzlar pH değeri ve bakteriler açısından düzenli olarak test edilir. Spirulina yosunu sudan ince bir örgü elek yardımıyla hasat edilir. Elekten geçirilen spirulina yıkama havuzuna aktarılır; elle yıkanır. Islak haldeki spirulina yosunu, besin içeriğini muhafaza edebilmesi içinhızlıca tüm nemi buharlaştıran bir kurutma odasına yerleştirilir. Daha sonra ince yeşil toz olarak öğütülür ve paketlenir.

 

Naturiga Organik Spirulina Tozu: Doğal Bir Süper Gıda

Spirulina, yüksek protein, vitamin ve mineral içeriği nedeniyle son yıllarda popüler bir süper gıda haline geldi. Naturiga Organik Spirulina Tozu, bu değerli mavi-yeşil alglerin tam bir özütünü sunar. Bu toz, organik olarak yetiştirilen spirulina alglerinin kurutulmuş ve öğütülmüş halidir.

Naturiga Organik Spirulina Tozu, yüksek miktarda protein, B vitamini, demir ve antioksidanlar içerir. Ayrıca, iyi bir klorofil kaynağıdır ve sindirim sistemi sağlığını destekler. Bu toz, vücudunuzun ihtiyacı olan besin maddelerini sağlayarak bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye yardımcı olabilir.

Naturiga Organik Spirulina Tozu, özellikle vegan ve vejetaryen beslenenler için mükemmel bir besin kaynağıdır. Ayrıca, sporcuların kas yapımına yardımcı olabilecek yüksek protein içeriği nedeniyle egzersiz öncesi veya sonrasında tüketilebilir.

Naturiga Organik Spirulina Tozu, tamamen doğal bir süper gıda olduğu için birçok sağlık faydası sunar. Vücudunuzu doğal yollardan besleyerek daha sağlıklı ve enerjik bir hayat sürmenize yardımcı olabilir.

Naturiga Organik Spirulina Tozu, doğal besin takviyeleri arayan herkes için mükemmel bir seçimdir. Organik olarak yetiştirilen, yüksek kaliteli spirulina algleriyle üretilir ve sağlıklı bir yaşam tarzı için gereken tüm besinleri içerir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR