Organik Çam Balı 225g

Organik Çam Balı 225g

Fiyat : ₺99,00(KDV Dahil)
:


Çam balı
çam ağaçları üzerinde yaşayan çam pamuklu koşnili böceğinin vücudunda sindiremediği şekerli sıvıyı (basura) belirli zamanlarda çam ağaçları üzerine bırakması ve arının basurayı çam ağacı üzerinden alarak kendinden kattığı enzimlerle işlemesi sonucu elde edilir. Diğer bal çeşitlerine  göre 10 kat daha fazla miktarda enzim , aminoasit, mineral ve antioksidan içerir. Özellikle Çam balının içeriğinde de yüksek miktarda Pinocembrin pinobaxin ,  chrisin ve galagin gibi güçlü antioksidanlar mevcuttur . Organik koşullarda üretilmesi ayrı bir artı değer kazandıran ballarımız organik koşulları sağlayan çam ormanları içinde, organik koşulları sağlayan kovan ve arılarımız tarafından üretilmektedir. Güvenle tüketicilerimize sunuyoruz.
 

Ege Bölgesi''nin el değmemiş çam ormanlarındaki organik arıcılık faaliyetleri sonucu üretilmiş balımız organik sertifikalı gerçek baldır.

Bir balın gerçek olduğunu, sadece sahip olduğu sertifikaları ispat edebilir. Herseybirgank.com ‘da satılan tüm bal çeşitleri T.C. tarım bakanlığı ve bağımsız denetim kuruluşları tarafından sertifikalandırılmış organik ürünlerdir. Bu sertifikalar; tüm üretim süreçlerinin denetlenmesi, ürünün gerekli analizlerinin yapılması ve tüm sürecin belgelendirilmesi yoluyla oluşturulur. 

T.C. Tarım Bakanlığı Organik Sertifikalı

ETKO Organik Sertifikalı

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR