1

Ayhan Ercan 

 

Tıbbı ve aromatik bitki uzmanı Ayhan Ercan babasının aktar olmasından dolayı küçüklüğünden bu yana bitki ve baharatlarla birlikte büyümüştür. Bitkiler ve bitkilerin yaratacağı etkiler hakkında bir çok  araştırmalar yapmıştır. Kısacası aileden gelen aktarlık mesleği üzerine gitmiş ve TABDER’in hem fikir babası olmuş hem de genel başkanı seçilmiştir. 

 

Ayhan Ercan yanlış bildiğimiz çoğu bilgiyi insanlara doğrularıyla açıklamak için tv programlarına ve youtube gibi dijital platformlarda doğrularını anlatmaya çalışmıştır. Örneğin halkımıza ilk kez Altın Çilek meyvesini, Himalaya Tuzunu Ayhan Ercan tanıtmıştır. Kilo almadan pilav yemek için yulaftan pilav yapımını ilk kez o  tavsiye etmiştir.

 

Ayhan Ercan Ürün Çeşitleri ve Özellikleri

 

Tıbbi ve aromatik bitki uzmanı Ayhan Ercan organik sertifikalı ürünlerdir. İçerilerinde sağlıksız katkı maddesi veya herhangi bir kimyasal madde bulunmamaktadır. Ayhan Ercan süper gıda ürünleri mevsiminde toplanmıştır. Ürünlerinin tazeliğini korumak amacıyla da kilitli ambalajlarda veya cam şişelerde muhafaza edilerek satışa sunulmaktadır. 

 

Ayhan Ercan Organik Ürün Seçenekleri

 

Organik Maca Kökü Tozu, Maca bitkisinden üretilmektedir. Peru bölgesinde zorlu hava koşullarında yetişmektedir. Organik bir ürün olmasıyla da sağlıklı bir şekilde kullanabileceğiniz Maca Kökü Tozunu içeceklerinize veya yemeklerinize rahatlıkla katabilirsiniz.

 

Organik Siyah Chia Tohumu, son yıllarda popülerliği ile yükselişe geçmektedir. Enerjinizi hızlandıran Organik Chia Tohumu mevsiminde toplanmaya başlanmış ve daha sonra çok iyi koşullarda hazırlanmıştır. Güvenli süper gıda olan Organik Chia Tohumu yetişkinlerin kullanımının yanı sıra emziren annelerin ve 24 aylıktan sonra çocuklarında tüketmesinde bir sakıncası olmamaktadır.

 

Antioksidan tarafından zengin olan Kara Mürver Özütü, insülini dengelemekte yardımcı olur. Mide hassasiyetiniz varsa yarım doz kullanımı önerilir. Mide hassasiyetiniz yoksa bir su bardağı içinde bulunan suya bir yemek kaşığı kullanımı uygundur.

 

Organik Arı Poleni, güçlü bir protein kaynağıdır. Zengin içeriği sayesinde sizi dinç tutacaktır. 1 yaşındaki çocukların alerjisi olabileceği için dikkat edilmelidir. Ayhan Ercan Organik Arı Poleni Organik Tarımın Esasları ve Uygulamasına ilişkin yönetmeliğe uygundur.  

Organik Maqui Berry Tozu, bağışıklık sistemini güçlendirip vücutta oluşan ödemi temizlemektedir. Maqui bitkisinin çiçeğinden üretilmektedir. Yoğurda, çorbaya, meyve suyuna, kahvaltıda tüketeceğiniz muhsillere ekleyerek tüketebilirsiniz. Serin ve kuru yerlerde muhafaza etmeniz önerilir.

 

Ayhan Ercan ürünleri organik tarım ürünüdür ve  organik ürün sertifikaları bulunmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR