Doğal Anzer Balı 250 Gr

Doğal Anzer Balı 250 Gr

Marka : baldudak
Fiyat : ₺1.200,00(KDV Dahil)
:

Baldudak anzer balımız anzer vadisinide içine alan ikizdere vadisinde üretilmektedir. Bu vadideki çiçek ve bitki florası 1000 - 1250 arasında olup dünyanın en zengin vadilerinden biri olduğu yapılan araştırmalar ile kanıtlanmıştır.

Yüzyıllardan bu yana şifa kaynağı olarak kullanılmış balın bir çok çeşidi bulunmaktadır. Karadeniz’in tüm dünyaya ün salmış olan anzer balı firmamız tarafından katkısız bir şekilde üretilmektedir. Hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilen anzer balı tüm dünya ülkelerinde ülkemiz ile birlikte satışa sunulmaktadır. Avrupa ülkelerinde eczanelerde satılan anzer balı içeriğinde bir çok vitamin ve mineral barındırmaktadır.

Baldudak Anzer Balı 250 Gr olarak şişelenmektedir. Karadeniz’in Rize ilinde bulunan Anzer Yaylası’nda ürettiğimiz bu bal tamamen doğal olarak üretmiş olduğumuz bir üründür. Yaz aylarının belirli bir süresinde üretilen bu bal her yıl az miktarda özenli bir şekilde üretilmektedir. Anzer balının ortalama 500 kadar çiçekten üretilmesi bu balı bağışıklık sistemini güçlendirici bir güce ulaştırmaktadır.  Vitamin ve mineral oranı yüksek olan bu balın hastalara şifa olması Avrupa ülkelerinde de kullanılmasını sağlamıştır. Avrupa ülkelerinin bir kısmında anzer balı eczanede çok küçük ambalajlarda satışa sunulmaktadır. 

Anzer Balının Bir Çok Hastalığa İyi Geldiği Düşünülmektedir

Anzer Balı her yaş için bağışıklık sistemini kuvvetlendirici bir güce sahiptir. Tarafımızca üretilerek siz müşterilerimize sunmuş olduğumuz anzer balları zamanında ve taze olarak üretilerek şişeler halinde paketlenmektedir. Hiçbir şekilde katkı maddesi içermediği için ballarımızın tümü uzun süreli bir kullanım tarihine sahiptir. Siz değerli okurlarımız için anzer balının faydalarını saymadan geçmeyelim. 

- Astım hastalığında nefes darlığını için kullanılabilmektedir.

- Koah hastalığında göğüs ağrısını dindirici ve balgam atmayı kolaylaştırıcı bir güce sahiptir. 

- Ağrı kesici etkisi vardır. Ağrı kesici etkisini hissedebilmek için hem dahili hem de harici olarak kullanılabilir. 

- Romatizmal ağrıları geçirici etkiye sahiptir. Bunun nedeni kan dolaşımını hızlandırmasıdır. 

- Pankreası yenileyici etkisi ile diyabet hastalığını önleyici etkiye sahip olduğu düşünülmektedir.

- Enerji verici ve zinde tutucu özellikleri vardır.

- Çocuklarda zeka gelişimine yardım eder. 

- Boğaz ağrılarında iyileştirici olduğu düşünülmektedir.

- Göz sağlığını korumada başarı sağlar. 

Baldudak ANZER tescilli markamız olup bütün çalışmalarımız tarım bakanlığı denetimi altındadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR