Enginar Yaprağı Kapsül
Enginar Yaprağı Kapsül

Enginar Yaprağı Kapsül

Marka : ShiffaHome
Fiyat : ₺390,00(KDV Dahil)
:

ENGİNAR YAPRAĞI KAPSÜL 

 

Enginar kapsül içerisinde, 840 mg Enginar Yaprağı, 100 mg Enginar Ekstresi bulunan tamamen doğal ürünlerin yüksek teknolojiyle bir araya getirildiği, sizi daima güçlü hissettirecek besin değeri yüksek gıda takviyesidir.  Doğal ürünler insan kimyasıyla tam uyumu sebebiyle sağlıklı yaşamın anahtarıdır.

1989’ dan günümüze Türkiye’nin gıda takviyesi üreticisi AksuVital, kaliteli hammaddelerden özenle temin ettiği enginar ile Ar-ge merkezinde etkinliği ve faydası maksimum seviyede ürünler geliştirmektedir.

 

ENGİNAR YAPRAĞI KAPSÜLÜN FAYDALARI NELERDİR?

Enginar kapsülün yüksek lif özelliğinden faydalanabilirsiniz. İçerdiği mineral ve vitaminler bakımından besin değeri yüksektir. Özellikle ramazan ayında sofralardan eksik edilmemesi önerilir.

Shiffa Home ürettiği ürünlerdeki yüksek kalite standartlarıyla Türkiye’nin en prestijli doğal ürünler markası hedefiyle bilimsel ve geleneksel çalışmaları son teknolojiyle birleştirmektedir.

Doğaya zarar vermeden üretim yapmaya, üretimin her aşamasında dikkat ediliyor. Geri dönüşümlü ve ürünün ışıktan etkilenmesini engelleyecek amber renkli cam şişeler kullanılıyor. Ürünlerde Helal sertifikalı bitkisel kapsüller ve sığır jelatini menşeili softjeller kullanılıyor.

ENGİNAR KAPSÜLÜN İÇERİĞİNDE NELER VAR?

Enginar, güçlü bir lif içeriğine sahiptir. Potasyum bakımından oldukça zengindir. Enginar sıklıkla yiyecek olarak da tüketilen, Akdeniz ve Güney Avrupa çevresinde yetişen bir bitkidir. Enginarda A ve B vitaminleri, kalsiyum, potasyum, demir, manganez ve fosfor gibi çeşitli mineraller bulunur.

Enginarın etken maddesi sinarin'dir. Ayrıca, fenolik bileşikler, inülin ve mineraller bakımından zengindir. Yaprakları da tıbbi özellik taşıyan etken maddeleri içerir.

İçerik: 2 Kapsülde; Enginar yaprağı 840mg, Enginar yaprağı ekstresi 100mg

ENGİNAR YAPRAĞI KAPSÜL TÜKETİM ÖNERİSİ

11 yaş üstü yetişkinler için günde 2 defa birer kapsül tercihen yemeklerden önce veya sonra alınması tavsiye edilir.

Uyarı: Gerek ön klinik gerekse klinik kullanımda herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır. Hamile ve emziren bayanların doktora danışarak kullanmaları tavsiye edilir.

Saklama Koşulları ve Raf Ömrü: Isı, ışık ve nemden koruyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Raf ömrü: 3 yıldır.

Kapsüllerimiz tamamen bitkisel kökenlidir. Hayvansal hiçbir bileşik içermez. Midede 8-10 dakika içerisinde çözünmektedir.

- İşletme Kayıt No: TR – 34 K 048026

- GIDA ONAY NUMARASI: 002367-20.03.2017

Ambalaj: 60 Kapsül

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR