Filizlendirilmiş Siyah Nohut Makarnası 6x200g
Filizlendirilmiş Siyah Nohut Makarnası 6x200g

Filizlendirilmiş Siyah Nohut Makarnası 6x200g

Fiyat : ₺320,00(KDV Dahil)
:

FİLİZLENDİRME NEDİR?


Baklagiller, tohumlar, tahıllar doğal yapıları gereği lektin, saponin, fitik asit gibi anti besinsel ögeler içerir.

Bu ögeler, tohumları dış etkenlerden koruyan bir savunma mekanizmasıdır. Ancak; insan sindirimine uygun değillerdir ve baklagillerin içerdiği vitamin, mineral ve proteinin emilimini engeller.

Filizlendirme ile bu savunma mekanizması büyük ölçüde ortadan kaldırılır. Aynı zamanda baklagillerin, tahılların ve tohumların besinsel değerleri de katbekat artar, ve emilimi kolaylaşır.

Sindirimi mümkün hale gelir. Filizlendirilen gıdalar süper gıdalara dönüşür. Steril iklimlendirme sistemlerinde filizlendirilen ürünlerimiz , 40 derecenin altında, bütün vitamin, mineral değerleri korunarak dehidratörlerde kurutulur, taş değirmenlerde yüksek ısıya maruz kalmadan tam tane olarak un haline getirilir.

Herhangi bir koruyucu ve katkı maddesi içermeyen makarnalarımızın içeriğinde sadece filizlenmiş baklagil unları, soğuk sıkım zeytin yağı, ve yüksek pH değerli içme suyu kullanılmaktadır. Bütün ürünlerimiz BRC Global Standarts , bir Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi olan HACCP 22000, ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 10002 belgelerine sahip tesiste üretilmiştir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR