Herşeybiorganik Organik Elma Suyu Konsantresi 340 gr
Herşeybiorganik Organik Elma Suyu Konsantresi 340 gr

Organik Elma Suyu Konsantresi 340 gr

Fiyat : ₺300,00(KDV Dahil)
:

Ürün Özellikleri:
Organik Elma Suyu Konsantresi

Herşeybiorganik Organik Elma suyu konsantresi; güçlü bir tatlılığa sahiptir fakat yiyecek ve içeceklerinizin aromasında ya da renginde herhangi bir değişime de yol açmaz. Tüm tariflerinizde rafine şeker yerine rahatlıkla tercih edilebilirsiniz.
Organik tarım sertifikalı yerli ve birinci kalite elmalardan üretilen bu ürün, aynı zamanda katkısız ve koruyucusuz içeriğiyle bebek beslenmesinde dahi tercih edilebilir. 

Organik Elma Suyu Konsantresi Nedir?
Organik elma suyu konsantresi, organik tarım ile üretilen elmalardan elde edilmiş, sıvı forma sahip doğal bir tatlandırıcı çeşididir.

Organik Elma Suyu Konsantresi Nasıl Yapılır?
Anadolu’nun %100 yerli ve organik tarım sertifikasına sahip elmalarından üretilen organik elma suyu konsantresi, mevsiminde toplanan tatlı elmaların püre haline getirilip süzüldükten sonra elde edilen sıvının hava ve ateş ile temas etmeden vakum altında tutulması ile oluşuyor. Hiçbir doğal/yapay katkı maddesi ilave edilmeden hazırlanan doğal konsantreler, hijyenik cam şişelere doldurularak siz tüketicilerine ulaşıyor.

Organik Elma Suyu Konsantresi Faydaları Nelerdir?
Kalorisi diğer tatlandırıcılara kıyasla daha düşük olduğu için hafif bir tüketim sağlar.
Elmadan kaynaklı vitamin, mineral ve diğer antioksidan bileşikler sayesinde ihtiyaç duyduğunuz besin öğelerinin karşılanmasında rol oynar. 
Düşük bir glisemik indekse sahip olduğu için, tüketildikten sonra şeker seviyesinde ani değişimlere yol açmaz ve güvenilir bir tüketim sağlar.

Organik Elma Suyu Konsantresi Nasıl Kullanılır? Tariflere Nasıl Dahil Edebiliriz?
Çay, kahve, bitki çayı, detoks içeceği, süt, milkshake, smoothie vb. tüm içeceklerinize tatlandırıcı olarak ilave edebilirsiniz.
Reçel yapımında doğrudan kullanabilirsiniz.
Sütlü tatlı yapımında, sıcak tatlı çeşitlerine şerbet olarak ilave edebilirsiniz.
Bebek maması yapımında kullanabilirsiniz.
Granola yapımında doğal bir şeker alternatifi olarak tercih edebilirsiniz.

 

Organik Elma Suyu Konsantresi Saklama Koşulları Nedir?
Ürünü yüksek sıcaklık, nem ve güneş ışığından uzakta; kuru, loş ve serin ortamda -yazın tercihen buzdolabında- tutmanız önerilir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR