1

Mavili Kapı

 

Hayatınıza giren olumsuz ve  sağlıksız her şeyi kenara itip Mavili Kapı ile tanışın.  Adım adım ilerleyen tecrübeleri ve devam eden araştırmalarıyla bugün Mavili Kapı markası kendileri ekip kendileri biçiyorlar. 

 

Zamanla hayatlarında zararsız, sağlıklı beslenme gibi kelimeleri geçirerek Mavili Kapının olduğu bahçelerinde işe koyulmuşlar. Geçtikleri bu hayat kimliklerinde bulunan taş mutfaklarında her şeyi kendileri yaparak bizlere de sunmaktadırlar.

 

Mavili Kapı Ürün Özellikleri

 

Dillerinden sağlıklı beslenme, zehirsiz ev , zararsız gıdalar kelimelerini düşürmeyen Mavili Kapı markası, ahlaklı tarıma özen gösterip, kendilerinin emin olduğu her şeyi üretip, gerçek gıdayı elde etmeye çalışmaktadırlar.

 

Tıbbı ve aromatik bitkilerin yağlarını kullanmayı, fermente gıdalar üretmeyi kendileri ekip, biçip, sürmeyi seviyorlar. Sadece yetişkinleri düşünerek değil çocuklar için de alternatif gıdalar üretmektedirler.

 

Saç, cilt ve yüz için kullanabileceğiniz sabun, yüz bakım kremleri, el yapımı kombucha çeşitli içecekleri, organik uçucu yağları gibi daha birçok ürün üretmektedirler. 

 

Mavili Kapı Organik Ürün Seçenekleri


 

Kombucha İçecekleri gittikçe popülerleşmeye başlayan, birçok ülkede tüketilmekte olan içecektir ama dilerseniz cilt bakımı amaçlıda kullanabilirsiniz. Ev yapımıdır.  Organik çayla fermente edilmiş olan Kombucha içerisinde B vitaminleri, laktik asit, sirke ve enzimlerden oluşur. 

 

İçecekte bir çok çeşit vardır. Klasik, tarçınlı, nane, hibiskus, zencefil ve lavanta olanları bulunmaktadır. Antioksidan özelliği de bulunan lezzetli içecekleri diğer şekerli içeceklere alternatif olarak tüketebilirsiniz. 

 

Kombucha Sabunun içerisinde sadece zeytinyağ, kakao yağı, gerçek balmumu, hindistan cevizi yağı ve sodyum hidroksit bulunmaktadır. İçerisinde bulunan organik asitler sayesinde cildi yeniler, yaşlanmayı geciktirir.

 

Kombucha sabununu isterseniz saçlarınız içinde kullanabilirsiniz. Sadece saçınız sabuna alışana kadar sabretmeniz gerekmektedir. Sürekli şampuan ile yıkıyorsanız ilk başlarda sertleştirebilir. Daha sonra siz de saçlarınızdaki yumuşaklığı fark edeceksinizdir.

 

Bentonit Killi Sabununu yüz, saç ve vücut için kullanımı uygundur. Bentonit kili derinlemesine temizlik sağlamaktadır ve cildi arındırır. İçerisinde sadece sodyum hidroksit, %80 zeytinyağ, hindistan cevizi yağı, organik balmumu, shea yağı bulunmaktadır. 

 

Uçucu Yağlar organik tarıma uygun yetiştirilip toplanan bitkilerden oluşmaktadır. %100 saf ve soğuk sıkım ürünlerdir. İsterseniz vücudunuza masaj yaparak uygulayabilirsiniz isterseniz de içeriye güzel koku vermek içinde kullanabilirsiniz. 

 

Ağzı sıkı bir şekilde güneş görmeyen ortamlarda muhafaza etmeniz önerilmektedir. Kullanmadan önce vücudunuzun herhangi bir yerinde test etmeyi unutmayın. Kullanım detayları için ürünü inceleyebilirsiniz.

 

Tarçın Yaprağı,Portakal, Palmarosa, Adaçayı, Akgünlük, İngiliz Nanesi, Limon, Biberiye, Sedir, Lavanta, Çay Ağacı ve Okaliptus gibi çeşitleri bulunmaktadır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR