Mıstık Fıstık Ham Ballı Antep Fıstığı Ezmesi 200 Gr
Mıstık Fıstık Ham Ballı Antep Fıstığı Ezmesi 200 Gr

Mıstık Fıstık Ham Ballı Antep Fıstığı Ezmesi 200 Gr

Fiyat : ₺100,00(KDV Dahil)
:

Mıstık Fıstık Ham Ballı Antep Fıstığı Ezmesi 200 Gr

 


Antep Fıstığının Lezzetini Katlayan Seçenek!

Severek tükettiğimiz, çıtır çıtır bir atıştırmalık olan antep fıstığı daha ne kadar lezzetli olabilir? Peki, antep fıstığının en lezzetli hali diyebileceğimiz ve yemesi çok keyifli olan Antep Fıstığı Ezmesini denediniz mi? Hazırsanız, % 95 antep fıstığı % 5 Bee'o ham bal içeren ürünümüzü sizlerin deneyimine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Piyasada satışta bulunan ve sağlıklı olduğunu düşündüğünüz çoğu ezme çeşidinin çok sayıda katkı maddesi içerdiği ortada. Bu noktada bizler, üretimini özenle gerçekleştirdiğimiz antep fıstığı ezmelerimizin içeriğine detaylı şekilde değinerek, sağlıklı ve doğal bir üretimin hangi özelliklere sahip olması gerektiğine açıklık getirebiliriz.

Mıstık Fıstık Ham Ballı Antep Fıstığı Ezmesi Hakkında

Diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi Mıstık Fıstık Ham Ballı Antep Fıstığı Ezmesi çeşidinin de kesinlikle şeker kullanılmadan üretildiğini öncelikli olarak belirtmek isteriz. Glütensiz ürünler ile sindirim ve bağışıklık sistemi, şekersiz üretimlerimiz ile sayısız sağlık problemlerine sebep olan şeker maddesinin etkilerinin ürünlerimizde bulunmadığının altını çizmek faydalı olacaktır. Ürünlerimizin hepsi temel olarak bu hassasiyet ve özenle üretilmektedir.

Yerel ham maddeler ile en doğal şekilde üretilen antep fıstığı ezmelerimiz, aynı zamanda detaylı aflatoksin analizlerinden geçirilmektedir. Aflatoksin; ürünün kendi ürettiği küf sonucu ortaya çıkan ve insan vücuduna pek çok olumsuz etkileri bulunan bir tür kimyasal maddedir. Mıstık Fıstık ürünlerinin bütün ham maddeleri, detaylı şekilde bu aflatoksin analizlerinden geçerek en sağlıklı ve en doğal şekilde sofralarınıza misafir olmaktadır.

Güne Dinç Bir Başlangıç Yapın

Ülkemizin yerli antep fıstıklarını Muğla'nın ham çam balı ile buluşturduk ve sürülebilir kıvamda özel bir ezme ürününe imza attık. Üstelik içerikteki bu özel bal tamamen doğal! Hiçbir işlemden geçmemiş, İTÜ analizli Bee’o ham bal ile tatlandırılmış olan bu antep fıstığı ezmesini kaçırmayın! Siz de güne enerjik bir merhaba demek için az kalorili ve oldukça sağlıklı bir lezzeti kahvaltılarınıza taşıyın.
 

 

 

100 Gr için Besin Değerleri
Besin Değerleri 100 G için
Kalori / Kcal 549,1
Protein / g 20,01
Karbonhidrat / g 30,96

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR