Mıstık Fıstık Ham Kakaolu Yer Fıstığı Ezmesi 280 gr
Mıstık Fıstık Ham Kakaolu Yer Fıstığı Ezmesi 280 gr

Mıstık Fıstık Ham Kakaolu Yer Fıstığı Ezmesi 280 gr

Fiyat : ₺55,00(KDV Dahil)
:

Ham Kakaolu Yer Fıstığı Ezmesi 280 gr

 

 

Fıstık Ezmesinin Ham Kakaolu Yüzü!

Fıstık ezmesi, belki de yer fıstığı gibi sağlıklı bir besini yemenin en keyifli halidir. Peki bu keyifli besin, neden başka tatlarla buluşturulup bizi yepyeni keyifli deneyimlere alıp götürmesin ki?

 

Biz Mıstık Fıstık olarak, fıstık ezmesinin hem keyifli hem de besleyici bir besin olduğunu bilerek harekete geçtik ve onu başka tatlarla buluşturduk. Ortaya hem müthiş bir fıstık ezmesi hem de şahane bir ham kakao keyfi yaşatan ham kakaolu fıstık ezmesi çıktı!

 

Lezzet Çıtanızı Biraz Zorluyoruz!

Mıstık Fıstık olarak, şekersiz ve glütensiz fıstık ezmesi deneyiminize ham kakaolu bir ruh katarak belki de lezzet çıtanızın sınırlarını zorluyor olabiliriz, kabul ediyoruz. Ancak bir fıstık ezmesinin nasıl daha fazla damak tadına hitap edeceğini düşünmeden edemiyoruz ve bu durum hem bizim hem de sizin için keyifli lezzet deneyimlerine dönüştüğü zaman, mutluluk duymaktayız.

 

Bu noktada, ıssız bir adaya düşerseniz yanınıza alacaklarınızı gözden geçirmeniz gerektiğini hatırlatıp, Ham Kakaolu Fıstık Ezmesi üretimimizin detaylarına geçebiliriz.

 

Ürünümüz Hakkında

Mıstık Fıstık olarak size sunduğumuz Fıstık Ezmesi, elde edilen en iyi yer fıstıklarının hiçbir katkı maddesi kullanılmadan tamamen kendi yağında kavrulması yoluyla üretilmektedir. Yer fıstığı, doymamış yağlar açısından oldukça zengindir. Yer fıstığının doymamış yağlar açısından zengin olması, her gün tüketilmeye uygun ve sağlıklı yağlar içermesi bakımından insan vücudu için besleyici bir besin maddesi olduğu anlamına gelmektedir. O halde bir fıstık ezmesinden beklenen en önemli şey, doğal şekilde üretilmesi ve bu besleyici nitelikleri taşımasıdır.

 

Ham Kakaolu Fıstık Ezmesi, üretimini gerçekleştirdiğimiz bütün ürünler gibi, hiçbir şekilde katkı maddesi kullanılmayan ve doğal niteliktedir. Asla şeker içermemekte, İTÜ analizli Bee’o ham balı ile tatlandırılmaktadır. Ham Kakaolu fıstık ezmesi, Mıstık Fıstık Ürünleri olarak gerçekleştirdiğimiz bütün üretimler gibi glüten analizinden geçmekte, yani glütensiz şekilde üretilmektedir. Ayrıca içeriğinde bulunan kakao tadı ham kakaoların lezzetinden gelmektedir.

 

 

Ham Kakao Nedir?

Ham Kakao, şeker, yapay aroma veya benzeri bir katkı maddesi eklenmemiş, ham kakaonun en saf halidir. Ham Kakao, hiçbir ısıl işleme maruz kalmadan, kimyasal ve benzeri maddeler eklenmeden, toplandığı gibi geleneksel yöntemlerle öğütülür ve taptaze saklanır. Tüm ham kakaolu ezmelerimizde kullandığımız ham ham kakao, sağlık ve lezzeti size en maksimumda sunar.

 

 

Sofranızdaki Ürün Aflatoksin Analizinden Geçiyor mu?

Mıstık Fıstık olarak, üretimlerimizin detaylı glüten analizlerinden geçmesi kadar önemsediğimiz bir diğer nokta ise ürün ham maddelerine aflatoksin analizlerinin yapılmasıdır.

 

Ham Kakaolu fıstık ezmesinin, Ham kakao ve hindistan cevizi yağı dışındaki ham maddelerinde yerel ürünler kullanılmaktadır. Bir Ham kakaolu fıstık ezmesinin ham maddelerinin tümü ise, aflatoksin analizinden geçmektedir. Aflatoksin, ürünlerin kendileri tarafından oluşturulabilen ve insan sağlığına zarar verebilen kimyasalların adıdır. Dolayısıyla ürünlerin aflatoksin analizinin yapılması, insan sağlığı açısından oldukça önemlidir. Mıstık Fıstık olarak, bütün üretimlerimizi detaylı aflatoksin analizlerinden geçirerek gerçekleştirmekte, doğaya ve size olan saygımızı korumaktayız

 

100 Gr için Besin Değerleri
Besin Değerleri 100 G için
Kalori / Kcal 502
Protein / g 19,50
Lif / g 8,50
Karbonhidrat / g 31,55

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR