Mıstık Fıstık Vegan Sade Yer Fıstığı Ezmesi 280 gr
Mıstık Fıstık Vegan Sade Yer Fıstığı Ezmesi 280 gr

Mıstık Fıstık Vegan Sade Yer Fıstığı Ezmesi 280 gr

Fiyat : ₺89,00(KDV Dahil)
:

Sade Yer Fıstığı Ezmesi 280 gr

 

Her Gün Tüketebileceğiniz Doğal Enerji!

Fıstık ezmesi, içerdiği besinler bakımından aslında temel olarak oldukça sağlıklı ve enerji verici bir üründür. Ancak, bir fıstık ezmesinin sağlıklı şekilde tüketilebilmesi için hiçbir katkı maddesi kullanılmadan üretilmiş olması gerekmektedir.

 

Mıstık Fıstık olarak, işimizi çeşitli fıstık ve fındık ezmeleri üretmek olarak tanımlamaktayız. Bu yüzden, en iyi yer fıstıklarını hiçbir katkı maddesi kullanmadan kendi yağında kavurarak, yani en doğal şekilde üretmeyi görev bilmekte ve bütün üretimlerimizde sağlığınıza herhangi bir tehdit oluşturmayacak en özverili çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.

 

Ürünümüz Hakkında

Kesinlikle şeker kullanılmadan, aflatoksin ve glüten analizleri gerçekleştirilerek yapılan üretimlerimizde, ham balın tatlandırıcı etkisinin kullanılmadığı, yer fıstığının en sade hali olarak sade fıstık ezmesi üretimi yapmaktayız.

 

Sade Fıstık Ezmesi, çoklu doymamış ve tekli doymamış olmak üzere, sadece doymamış yağlar içermektedir. Peki bu ne anlama gelmektedir? Sadece doymamış yağlara sahip olan sade fıstık ezmesinin, düzenli olarak tüketilebileceği ve düzenli tüketiminin vücudunuza zarar vermeyeceği anlamına gelmektedir. Bu durumda, her gün sade fıstık ezmesi tüketerek hem doğal enerji ihtiyacınızı karşılayabilir hem de içerisindeki zengin besin içeriklerini düzenli şekilde karşılayabilirsiniz.

 

Sade Fıstık Ezmesi Sadece Bir Enerji Deposu Değildir!

Fıstık ezmesi deyince aklımıza ilk olarak enerji deposu olduğu gelmektedir, ancak sade fıstık ezmesinin faydaları bu kadarla sınırlı değildir.

 

Mıstık Fıstık ürünlerinden biri olan 100 gram kadar bir sade fıstık ezmesinde, yüksek oranda protein bulunduğunu belirtmekte fayda görmekteyiz. Proteinin yanı sıra, potasyum, demir, magnezyum, folat, kalsiyum açısından da oldukça zengin niteliklere sahip olan sade fıstık ezmesi, aynı zamanda zengin bir lif kaynağıdır. İnsan vücudu için hayati önem taşıyan bu besin içeriklerinin, her gün belirli miktarda sade Fıstık Ezmesi tüketilerek yüksek oranda karşılanabilmesi, yer fıstığının başlı başına bir enerji kaynağı olduğunu tasdikler niteliktedir. Bu noktada, bütün bu zengin besin kaynağından sağlıklı şekilde faydalanabilmemiz için, üretiminde hiçbir şekilde katkı maddesi kullanılmayan ürünleri seçmeye özen göstermemiz gerektiğinin altını çizmek faydalı olacaktır.

 

Mıstık Fıstık olarak, doğallıktan ve doğanın zenginliğinden gün geçtikçe daha çok kopan üretim anlayışını doğru bulmamakta, doğallığın en saf halini en özverili çalışmalar ile olabildiğince korumanın değerli olduğuna inanmaktayız. Sade Fıstık Ezmesi ürünlerimizde de, tıpkı diğer üretimlerde ilke edindiğimiz bu hassasiyeti ve özverili çalışmayı sizlere sunmaktayız. Asla şeker kullanmadan ürettiğimiz, glüten ve aflatoksin analizlerinden geçmiş Mıstık Fıstık ürünlerinden vegan fıstık ezmesiyle sofralarınıza doğal olarak konuk olmaktayız. En doğal seçenekler için Mistikfistik.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

100 Gr için Besin Değerleri
Besin Değerleri 100 G için
Kalori / Kcal 567
Protein / g 26,40
Lif / g 9,2
Karbonhidrat / g 13,30

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR