Nisan Ayına ÖzelNisan Ayına ÖzelOTSfındıkunuOTS Organik Naturel Fındık Unu 250gr
Nisan Ayına ÖzelNisan Ayına ÖzelOTSfındıkunuOTS Organik Naturel Fındık Unu 250gr

OTS Organik Naturel Fındık Unu 250gr

Marka : OTS

 

 

İçindekiler: Fındık 

Unsuz kek ve kurabiye tarifleriniz için sağlıklı bir un alternatifi.

İçeriğinde herhangi bir beyazlatıcı katkı veya koruyucu madde bulunmamaktadır. % 100 fındıktan hazırlanan fındık unu ile yapacağınız kek kurabiye ve tatlılar yüksek protein içerdiğinden hem çok daha sağlıklı olur hem de günboyu zindelik sağlar.

 

Fındık ununu sağlıklı bir un alternatifi olarak kullanabileceğiniz gibi un ile karıştırarak kullanıp tariflerinize lezzet katabilirsiniz. 

 

Saklama Koşulları

Ürün orijinal ambalajı açılmaksızın ve uygun olan nem ile sıcaklık koşulları da göz önüne alınarak son kullanma tarihine kadar tazeliğini koruyacaktır. Bunun için buzdolabında muhafaza etme en iyi yoldur. Ürünü buzdolabında saklamak için orijinal ambalajın üzerine temiz bir poşet geçirip poşetin ağzını sıkıca kapatıp poşetin içerisine koku ya da nem sızmamasını sağlayabilirsiniz.

Eğer ürünleri oda sıcaklığında saklamak istiyorsanız o zaman cam kavanozlar en iyi çözüm olacaktır. Temiz ve ağzı sıkı bir şekilde kapanan cam kavanozun içerisinde ürünleri yine son kullanma tarihine kadar taze bir şekilde saklayabilirsiniz. Un alırken ve unu kullanırken mutlaka ambalajın üzerinde yazan son kullanma tarihine dikkat edin.

 

Unu saklama koşullarına ne kadar dikkat ederseniz edin hava akımı nedeni ile unda oksidasyon devam edecek ve un bozulma sürecinde gerileme olmayacaktır. Asla rengi ile kokusu değişmiş olan unlar kullanılmamalıdır.

 

Ürünü kelebek ile böceklerden korumanın en iyi yolu ise ürün içerisine defne yaprağı koymaktır.

Ürün açıldıktan sonra buzdolabında muhafaza ediyorsanız 3 ay içerisinde tüketmenizi tavsiye ederiz. Eğer daha uzun süreli tüketeceksiniz tek kullanımlık paketler halinde buzlukta saklayarak tüketim süresini 6 aya çıkartabilirsiniz.

 

 

 

 

Besin Değerleri/100g.:

Enerji                         : 628 kcal

Yağ                            : 60.8 g

Karbonhidrat              : 16.7 g

Protein                       : 15 g

Diyet Lif                     : 9.7 g

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR