Pro Plan Kuzu Etli Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 3kg
Pro Plan Kuzu Etli Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 3kg

Pro Plan Kuzu Etli Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 3kg

Marka : PURINA
Fiyat : ₺189,90(KDV Dahil)
:

Pro Plan Small & Mini Adult Sensitive Digestion Lamb Yetişkin Köpekler İçin Kuzu Etli Tam Kuru Köpek Maması

Purina Pro Plan Tam Kuru Köpek Maması ürün gamı, köpeğinizin hayır diyemeyeceği lezzet ve bilimsel uzmanlık ile formüle edilmiştir. Köpeğinizin öğünleri için seçtiğiniz lezzete göre yüksek kaliteli kuzu eti, somon veya tavuk kuru mamalarımızın bir numaralı ana içeriğidir, yapay renklendirici ve yapay tatlandırıcı içermez. Köpeğiniz Purina Pro Plan ile besleyici ve dengeli bir öğünün tadını çıkarır!

Köpeğinizin ırkını ve içinde bulunduğu yaş evresine uygun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak geliştirdiğimiz formüllerimiz sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmesine destek olur. Irkına ve yaşına göre seçeceğimiz mamalarımız özel olarak formüle edilmiştir. Yavru ve küçük ırk köpekleriniz için OPTISTART formülü ile doğal bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine, yetişkin köpekler için geliştirdiğimiz OPTIBALANCE güçlü diş, kemikler ve sağlıklı eklem oluşumunun ve sağlıklı sindirim sisteminin desteklenmesine yardımcı olur. Cilt ve vücut yapısını güçlendirmeye ve desteklemeye yönelik klinik olarak kanıtlanmış OPTIDIGEST® hassas sindirim sistemine sahip köpekler için formülündeki doğal prebiyotikler ve bütüncül besin içeriği ile köpeğinize dengeli ve optimum bir öğün sunar.

Köpeğinizin mamasını seçerken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç faktör vardır. Bunlar köpeğinizin yaşı, ırkı ve kilosudur. Purina Pro Plan ailesi olarak her ihtiyaçtaki köpeğe uygun öğünler sunuyoruz.

İçindekiler: Kurutulmuş kanatlı proteini, mısır, buğday, kuzu eti (%14), gluten, hayvansal yağ, pirinç (%4), kurutulmuş pancar küspesi,soya unu, mineraller, mısır grizi, kurutulmuş hindiba kökü,(%1, prebiyotik kaynağı), kurutulmuş yumurta, sakatat,balık yağı.

Small Mini Hassas Sindirime Sahip Küçük ve Mini Irk Yetişkin Köpekler İçin Kuzu Etli Tam Kuru Köpek Maması

  • Küçük ve Mini Irk Yetişkin Köpekler İçin Tam Kuru Köpek Maması
  • Zengin Kuzu Eti İçeriği
  • OPTIDIGEST ile hassas sindirme sahip köpekler için kolay sindirilebilirlik sağlar.
  • Sağlıklı bağırsak sisteminin korunmasına destek olan probiyotik içerir.
  • Mikroflora dengesini iyileştirdiği klinik olarak kanıtlanmıştır.
 

Enerji ve Besin Ögeleri (Servis ölçüsü 2gr için)

Protein

27%

Yağ

17%

Ham kül

7,5%

Ham selüloz

3,0%

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR