Organik Acı Biberli Hindistan Cevizi Cipsi 40 gr
Organik Acı Biberli Hindistan Cevizi Cipsi 40 gr

Organik Acı Biberli Hindistan Cevizi Cipsi 40 gr

Marka : The LifeCo
Fiyat : ₺24,00(KDV Dahil)

Suçluluk hissettirmeyen bir atıştırmalık arayanlar için harika bir seçim. Karamelli ve Acı Biberli olmak üzere iki farklı çeşidi mevcut olan The LifeCo Organik Hindistan Cevizi Cipsleri yüksek lif oranıyla sizi uzun süre tok tutmaya yardımcı olur.

:

The LifeCo Organik Karamelli Hindistan Cevizi Cipsi, rafine edilmemiş bir şeker olan, organik karamelize şeker kamışı şekeriyle tatlandırılır ve organik acı biber, deniz tuzu, hindistan cevizi sirkesi içerir.

 

The LifeCo Organik Acı Biberli Hindistan Cevizi Cipsinin En Önemli Faydaları:

  • Organik olarak yetiştirilen hindistan cevizlerinin, ince ince dilimlenip fırınlanmasıyla ortaya bu çıtır çıtır cipsler çıkmıştır.
  • Hindistan cevizi, yüksek lif içeriğine sahip olup aynı zamanda yararlı orta zincirli yağ asitleri kaynağıdır. Bu sayede uzun süre tok tutar ve acıkmayı geciktirir.
  • İlave yağ, katkı maddesi ve koruyucu içermez.

 

The LifeCo Organik Acı Biberli Hindistan Cevizi Cipsi Kullanım Önerisi:

Organik Karamelli Hindistan Cevizi Cipsini, ara öğünlerinizde tek başına tüketebileceğiniz gibi smoothie, milkshake, kek, muffin ve pastalarınıza da ekleyerek tadını zenginleştirebilirsiniz. Organik Acı Biberli Hindistan Cevizi Cipsini ara öğünlerinizde tek başına tüketebileceğiniz gibi, salata ve çorbalarınıza da ekleyerek tadını zenginleştirebilirsiniz.