Sonraki Sayfa
Kalan ürün sayısı : 5
1 2 >

 The LifeCo Organik Ürünler

 

Son zamanlarda sağlıklı yaşamdan bu kadar uzaklaşıp evlerimize kapanmışken The LifeCo ile tanışın. Sağlıklı ve organik ürünlerinin yanı sıra sağlıklı yaşam merkezlerinde hizmet vermektedir. 

 

The LifeCo yıllar süren tecrübeleriyle biz tüketicilerine daha yararlı olabilmek için gerekli ürün ve hizmeti sağlamaktadırlar. The LifeCo ürünleri organik ve saftır. Vegan kullanımı içinde uygundur.

 

The LifeCo sadece organik gıda ürünleri üretmekle kalmayıp organik temizlik ürünleri de üretmektedir. The LifeCo Organik temizlik ürünleri ve detaylı bilgi için için tıklayınız.

 

The LifeCo Ürünleri

 

Organik Hindistan Cevizi Yağı

 

The LifeCo Organik Hindistan Cevizi Yağı, hindistan cevizinin soğuk sıkım ile yöntemiyle elde edilmektedir. Organik tarımla üretilir ve soğuk sıkım yöntemi yağın içinde olan faydalı elementleri korumak amacındadır. 

 

Organik Hindistan cevizi yağını yüksek ısıya dayanıklı olduğu için tereyağ kullanacağınız her yemekte ve hamur işlerinde kullanabilirsiniz. Saç ve vücut bakımı içinde kullanımı sağlıklıdır. Saç kremi yerine kullanımı uygundur ve kullanıldığı zaman yumuşaklık sağlamaktadır. İsterseniz Oil Pulling yöntemi ile ağız ve diş sağlığı içinde kullanabilirsiniz. 

 

The LifeCo Organik Hindistan Cevizi Yağı organik olduğu için gebelik çatlaklarında veya bebeğinizin mamasına, vücuduna ve saçlarına uygulayabilirsiniz. 

 

Organik Hindistan Cevizi Sütü

 

Hindistan cevizi sütü çabuk etki sağlayan enerji kaynağıdır. Süt kullanılan her yerde kullanımı mevcuttur. İçerisinde B-C vitaminleri, kalsiyum, sodyum, demir, potasyum gibi çeşitli vitaminler içermektedir. 

 

The LifeCo Organik Hindistan Cevizi Sütünü kozmetik ve saç bakımı alanlarında da kullanabilirsiniz. 

 

Kullanımı: İyice çalkalayıp açtıktan sonra 3 gün içerisinde tüketilmelidir. Buzdolabında korunması önerilir.

 

Organik Agave Şurubu

 

The LifeCo Agave Şurubu, agave kaktüsünden elde edilmektedir. %100 doğal ve organiktir. Organik agave şurubunu yapacağınız hamur işlerinde, soğuk veya sıcak içeceklerinize kullanarak tatlandırabilirsiniz.

Kullandığımız beyaz rafine şeker sağlığımıza tek bir yararı bile yoktur. The LifeCo organik agave şurubu aynı miktarda kullanılan şekerden daha tatlıdır. Kullanacağınız şeker miktarına göre daha az kullanarak aynı tadı sağlayabilirsiniz. 

 

Avokado Yağı

 

Avokado meyvesinden soğuk sıkım yöntemiyle elde edilen avokado yağı,mineral, vitamin ve protein açısından zengin ve faydalıdır. The LifeCo Avokado Yağı %100 doğal ve GDO içermemektedir.

 

The LifeCo Avokado Yağını cilt ve saç bakımında kullanabilirsiniz. Doymamış yağ içeriği ile de sağlıklı bir yağdır. Avokado yağını zeytinyağı kullandığınız yemeklere, yapacağınız tatlı ve keklere ekleyebilirsiniz. Güneş koruyucu özelliği de mevcuttur.

 

The LifeCo Fiyatları

 

Yukarıda bahsettiğimiz ürünleri ve daha fazlasını uygun fiyatlarla herşeybiorganik sitesinden güvenle sipariş edebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR