1

Wefood Glutensiz, Vegan, Organik Ürünler 

 

 

Wefood

 

Dünyada giderek artan şehirleşmeyle beraber gelen sorundanlar biri de yeşil yaşam alanlarının giderek azalmasıdır. Yeşil alan ve doğal ortamların azaldığı bu günlerde kullanıcılar olarak bizlerde son dönemde organik ve sağlıklı ürünleri tüketmeye oldukça özen göstermekteyiz. Sayfamızda bulunan wefood organik ürün çeşitlerinden ihtiyaçlarınız doğrultusunda satın alıp güvenle kullanabilirsiniz. 

 

Wefood ürünleri GDO, aroma verici, koruyucu , renklendirici ve katkı maddesi içermemektedir.

 

Wefood Organik Hindistan Cevizi Yağı

 

Tropik bölgelerde yetişen wefood organik hindistan cevizi yağı  tüm dünyada çok sevilen ve tüketilen meyve çeşitlerinden bir tanesidir. Yemekler, tatlı ve pastalar yanı sıra kozmetik ürünlerde de sıkça tercih edilmekte olan bu ürün, Hem lezzetli hemde sağlıklıdır.

 

Wefood Organik Hindistan Cevizi Yağı Kullanımı:

 

Organik hindistan cevizi yağını gıdalarda, kozmetikte ve güzellik alanlarında kullanımı mevcuttur. Gıda alanında; tereyağ ve sıvı yağ kullanacağınız yerlerde organik hindistan cevizi yağını eriterek kullanabilirsiniz. İsterseniz yemeğe aroma vermesi için sıvı yağ ve tereyağ ile birlikte de kullanabilirsiniz. Ama dikkat diğer yağlar gibi fazla ısıya maruz kaldığında faydasını kaybeder.

 

Organik hindistan cevizini kozmetik ve güzellik alanında kullanırken sizde bir mucize yaratacaktır. Durulamaya gerek olmadan yüzünüze bir pamuk yardımıyla sürebilirsiniz. Makyaj temizleyicisi olarakta kullanabilirsiniz. Saçlarınızın parlak ve yumuşak olması için duşa girmeden önce saçlarınıza uygulayabilirsiniz.

 

Glütensiz Badem Unu

 

Glütensiz badem unu aroması yemeklere tereyağımsı bir tat verir. Wefood glutensiz badem unu diyet ve spor yapanlar için de oldukça sağlıklıdır. %21’i proteinden oluşan badem unu yüksek oranda lif içeriğine sahiptir. Glutensiz badem unu vegan beslenmeye de uygundur.  Ürünü detaylı incelemek için tıklayınız!

 

Wefood Ham Kakao Tozu

 

Ham kakao: hiçbir fabrikasyon işlemine girmeden,kakao çekirdeklerinin doğal işlemlerle öğütülmesi dir. Rafine ürünlere göre daha lezzetlidir. Kakaonun en saf halidir. Ham kakao tozu  çikolatamsı bir tadı olsa da şeker ilavesiz olduğu için tatlı değildir. wefood Ham Kakao Tozu ile yapacağınız tariflere ekleyerek kendiniz için lezzetli ve sağlıklı yiyecekler elde edebilirsiniz.

 

Wefood Ham Kakao Parçacıkları

 

Ham kakao potasyum, çinko, kalsiyum, magnezyum ve demir kaynağıdır. Wefood Ham kakao parçacıkları, ham kakaonun özenle küçük parçalar haline getirdiği özel çiftliklerden alınmaktadır. Wefood Ham kakao parçacıkları vegan üründür. Glutensiz ve katkı maddesi içermez. Diğer ürünler gibi %100 orijinaldir. Yapacağınız yiyecek ve ve içeceklerinize katarak lezzetlendirebilirsiniz. 

 

Wefood Glutensiz Kinoa Unu

 

Sindirimi kolay olan kinoa ununu hamur işlerine katarak besin değerini yükseltebilirsiniz. Beyaz unu kullanarak yapacağınız hamur işleri gibi tariflerinde %25 miktarında ekleyerek lezzetlendirebilirsiniz. Gluten intoleransı olanlar için kinoa unu sağlıklıdır. Tok tutucu özelliği ile formunu bozmak istemeyenler için ideal bir seçenek olacaktır.  Wefood glutensiz kinoa ununu ağzı kapalı bir şekilde derin dondurucu veya buzdolabına konulması önerilir
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR